متعلقات قالب بندی دست دوم
تولید کننده و صادرکننده تجهیزات و متعلقات بتن
ژوئن 11, 2017
قالب فلزی بتن دست دوم
تجهیزات قالب بندی بتن
ژوئن 11, 2017

بزرگترین مرکز خرید و فروش قالب فلزی بتن

بزرگترین مرکز خرید و فروش قالب فلزی بتن

قالب های مدولار که با نامهای قالب بتن ، قالب فلزی ، قالب فلزی بتن نیز شناخته می شوند در اندازه و ابعاد مختلف عرضه میگردند. رویه این قالبها از ورق فولادی به ضخامت mm 3 و لبه های آن به دو صورت خم دوبل یا تسمه های پانچ شده از ورق 5mm با ارتفاع 5cm (لبه 5) و 6cm (لبه 6)می باشد.برای افزایش میزان باربری هر پانل در برابر بارهای وارده از تسمه های سخت کننده با ورق4mm  استفاده شده است.

قالب فلزی بتن در صورتی که با کیفیت و استاندارد تولید شده باشد و همچنین در موقع کار کردن به خوبی ازش استفاده شود قادر است تا دفعات زیادی را مورد استفاده قرار گیردو اگر هم آسیب جزئی ببیند و یا تاب بردارد می شود تعمیر کرد و دوباره مورد استفاده قرار داد.

معمولا پیمانکاران و شرکت ها برای پروژه های کوچک بخاطر صرفه اقتصادی قالب بتن دست دوم خریداری می کنند و بعد از استفاده چنانچه قصد فروش داشته باشند به راحتی به فروش می رسانند.انبارها و کارگاه های زیادی برای خرید و فروش قالب بتن دست دوم در سراسر کشور وجود دارد که بعد از خریداری، قالب ها را در انبار قرار می دهند و طبق سفارش مشتری به فروش می رسانند.

قالب فلزی بتن یکی از تولیدات گروه قالب بندی بتن تهران می باشد که با توجه به کیفیت بالا ساخت و هزینه مناسب توانسته رضایت مشتریان خود را برآورده سازد. در صورتی که تمایل یه خرید انواع مختلف قالب های بتن با بالاترین کیفیت را دارید، می توانید با شماره های 66317536 (021) -66315243 (021) تماس حاصل نمایید.