بزرگترین مرکز خرید و فروش قالب فلزی بتن
بزرگترین مرکز خرید و فروش قالب فلزی بتن
ژوئن 11, 2017

تولید کننده و صادرکننده تجهیزات و متعلقات بتن

متعلقات قالب بندی دست دوم

یکی از محبوب ترین مواد مصنوعی در ساخت سازه ها بتن می باشد. که از هزاران سال پیش هم مورد استفاده قرار میگرفته است. در طول تاریخ از مواد دیگری هم برای اتصال ها استفاده میشده است ولی هرکدام از آنها بعد از مدتی ترک خورده و از بین می رفتند اما بتن قوی ترین و محکم ترین سازه محسوب میشود.
قالب بتن چیست یکی از تعاریف مهم در علم ساخت و ساز می باشد. بر خلاف آلمینیوم و فولاد که به یک ماده واحد اشاره کمی کنند قالب بتن این طور نیست و ترکیبی از چند ماده می باشد که به وسیله ماده ایی چسبنده به هم چسبیده اند.
بتن یک ماده متشکل از مصالح درشت دانه به اضافه سیمان مایع که این ماده ها در طول زمان سخت می شوند و برای اتصال مورد استفاده قرار می گیرند خود بتن نیز می تواند مبتنی بر آهک و یا سیمان و یا دیگر ماده ها باشد و با توجه به اینکه از چه موادی تشکیل شده باشد می تواند مصارف مختلفی داشته باشد . آسفالت نیز که نوعی بتن محسوب می شود که از سیمان و قیر تشکیل می شود و برای سطح جاده ها به کار می رود .
نوعی از قالب بتن ها بتن سیمان هیدرولیک می باشد که مخلوطی از  سیمان خشک و آب می باشد واکنش به این شکل مواد باعث تولید ماده ای سخت  و با دوام می شود.

تولیدات گروه قالب بندی بتن تهران از بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و متعلقات بتن در ایران می باشد که توانسته رضایت مشریان خود را فراهم آورد. در صورت نیاز به مشاوره می توانید با شماره های 66317536 (021) -66315243 (021) تماس حاصل نمایید.